خانه دربارهی ما

تاریخ

نمایه شرکت

نمایه شرکت

شرکت بیوتکنولوژی سلامت شانگمی (گوانگژو)، با مسئولیت محدود، که در سال 2016 تأسیس شد، شرکتی است که تحقیق و توسعه، تولید و تجارت را ادغام می کند. نزدیک به 10 سال تحقیق و توسعه مواد خام و تجربه فروش قبل از تاسیس. این کارخانه با مساحت 15000 متر مربع، کارکنان موجود حدود 150 نفر، از جمله بیش از 20 مهندس، میزان فروش سالانه 5 میلیون دلار است. این شرکت به یک شرکت پیشرو در صنعت مراقبت شخصی چین تبدیل شده است.

دسته بندی محصولات اصلی ما شامل مراقبت از مو، مراقبت از چشم، مراقبت از صورت، مراقبت از بدن، مراقبت از قطعات خصوصی و روغن های ضروری است.

Shangmei با تمرکز بر مراقبت شخصی، همیشه متعهد به ارائه محصولات ایمن تر، با کیفیت بهتر، هزینه کمتر و سریعتر به مشتریان در سراسر جهان است.

Shangmei بیوتکنولوژی سالم، اجازه دهید مردم زیباتر و سالم تر شوند!

 

                                          چین Shangmei Health Biotechnology (Guangzhou) Co., Ltd. نمایه شرکت 0

 

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

چین Shangmei Health Biotechnology (Guangzhou) Co., Ltd. نمایه شرکت 0

 

در سال 2010. شرکت فناوری شیمیایی گوانگژو کیو با تمرکز بر توسعه، تولید و فروش مواد خام و کمکی برای مراقبت روزانه و لوازم آرایشی تأسیس شد.


در سال 2011. ما قرارداد همکاری راهبردی را با Guangzhou Shengyan Fine Chemical Co., LTD., Guangzhou Cosmeceutical Daily Co., LTD., Guangzhou Muke Biotechnology co., LTD., Hubei Pharmaceutical Co., LTD., Pharmaceut Anhui Pharmaceutical Co., LTD. .، محدود.


در سال 2016، انجمن شرکت‌های کوچک و متوسط ​​و مرکز مدیریت اعتبار چین به شرکت فناوری شیمیایی گوانگژو کیو، عنوان افتخاری «شرکت اعتباری AAA ارزیابی اعتبار سازمانی» و «واحد نمایش یکپارچگی شرکت‌های کوچک و متوسط ​​در چین» را اعطا کرد.


در سال 2016. یک پلت فرم بازاریابی، طراحی محصول، تحقیق و توسعه، شرکت فناوری بیولوژیکی گوانگژو بینو، با مسئولیت محدود. سرمایه گذاری 35 میلیون یوان برای راه اندازی کارخانه تولید شرکت فناوری زیستی گوانگژو بینو با تمرکز بر محصولات مراقبت شخصی، نیازهای روزانه، تولید محصولات با اثر خط حرفه ای.


در سال 2017. ما مشترکاً مواد جدیدی را برای مراقبت خصوصی، سفید کردن و ترمیم پیری توسعه و ترویج کردیم (پپتید ضد میکروبی، Yonth V +; پروسیانیدین های هیدرولیز شده، پپتید کلاژن Wtmin، سرامید Gr و غیره.


در سال 2018. پپتید ضد باکتری، Beilisu، Yinbeihu، مایع Wujin و سایر مواد مراقبت خصوصی جدید در زمینه مراقبت های خصوصی استفاده شد و بازخورد خوبی از بازار به دست آورد و با تعدادی از مارک ها و شرکت های تولیدی به روابط همکاری خوبی رسید.


در سال 2019. بخش تحقیق و توسعه برنامه 6 اختراع ملی و پتنت ظاهری برای شامپوهای چند اثر ضد شوره، ضد خارش، ضد چربی، ضد التهاب و نگهداری به دست آورد.


پس از شیوع این بیماری همه گیر در سال 2020، آنها با یکدیگر همکاری کردند تا فوراً امکانات تصفیه، الکل ضدعفونی کننده و مواد ضد باکتری را برای کمک به خط مقدم جمع آوری کنند.


در سال 2020، 12 میلیون یوان برای ایجاد یک سرمایه گذاری مشترک شرکت آرایشی و بهداشتی گوانگژو یاتالان، با مسئولیت محدود، یک کارخانه تولید نهاد سرمایه گذاری شد. بر روی لوازم ضدعفونی مراقبت شخصی، ضدعفونی روزانه، تولید محصولات باکتریواستاتیک و ضد باکتری تمرکز کنید.


در سال 2020، قرارداد همکاری راهبردی را با شرکت دارویی گوانگژو سایمی امضا کرد. ، برند فایا یا و غیره.


در سال 2021، ما تمدن طب سنتی چین را به پیش خواهیم برد، عصاره TCM حفاظت از موی سر و اثربخشی فیزیوتراپی را با دانشگاه طب سنتی چینی و یک مرکز تحقیقاتی انتشار آهسته و کنترل‌شده دارو، به طور مشترک توسعه خواهیم داد، آزمایش برنامه را پشت سر گذاشته و با موفقیت به بازار عرضه خواهیم کرد. و عرضه سالانه 850 تن این گونه محصولات را تحقق بخشد.


در سال 2021، Guangzhou Binnuo Biotechnology Co., Ltd. رسما به Shangmei Health Biotechnology (Guangzhou) Co., LTD تغییر نام داد.


در سال 2021، قرارداد همکاری راهبردی را با شرکت دارویی Shanxi East Pharmaceutical، LTD.، Huizhou Everbright Cosmetics Co., LTD امضا کرد.


در سال 2021، با استفاده از پلتفرم‌های B2B، ایستگاه‌های مستقل و غیره، پا به تجارت الکترونیک فرامرزی گذاشت و تصمیم گرفت محصولات را در سطح جهانی به اشتراک بگذارد.
با نگاه به آینده در سال 2022، ما به آرمان اصلی خود وفادار خواهیم ماند و به پیش خواهیم رفت.

video
<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

وارد کننده

صادر کننده

مارک های : BEASICUI

تعداد کارمندان : 120~150

فروش سالانه : 3 million-5 million

سال تاسیس : 2016

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

Manufacturing Bases:: 3

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Shangmei Health Biotechnology (Guangzhou) Co., Ltd. گواهینامه ها چین Shangmei Health Biotechnology (Guangzhou) Co., Ltd. گواهینامه ها چین Shangmei Health Biotechnology (Guangzhou) Co., Ltd. گواهینامه ها چین Shangmei Health Biotechnology (Guangzhou) Co., Ltd. گواهینامه ها